Filmowanie dronem Trójmiasto

Filmy z drona

Tworzymy filmy od początku do końca. Nagramy film i zmontujemy

Reklama i promocja

firmy, ośrodki wypoczynkowe, nieruchomości, hotele, agenci nieruchomości, deweloperzy

Trójmiasto i okolice

Realizujemy filmy z drona na terenie Trójmiasta: Gdańsk, Sopot, Gdynia i okolice

Filmowanie dronem

Jeśli pragniesz sprzedać dom lub działkę, filmy z drona mogą być doskonałym sposobem na pokazanie twojej nieruchomości w sposób nieosiągalny dla bardziej tradycyjnych metod. Filmowanie dronem pozwala na pokazanie klientowi dynamicznych ujęć z lotu ptaka. Dzięki temu będziesz mógł pokazać swoją nieruchomość w całej okazałości co bez wątpienia zwiększy jej wartość w oczach potencjalnego klienta. Jeśli obraz jest wart tyle co tysiąc słów to filmy z drona są warte pięć razy tyle.

To oczywiście nie koniec. Tworzenie filmów reklamowych na social media to kolejna dziedzina w której filmowanie z drona sprawdza się doskonale. Wszystko dzięki praktycznie nieograniczonym możliwościom wyboru miejsca filmowania. Nie ma na przykład problemu ze sfilmowaniem czegoś z daleka, przechodząc następnie do ujęcia z bliska.
Filmowanie dronem nie wymaga również zatrudniania dużej ekipy. Wystarczy do tego jeden dron i doświadczony operator.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy, zawierającą usługi filmowania dronem. Doświadczony zespół operatorów dołoży wszelkich starań, by sprostać wymaganiom i oczekiwaniom klienta, a profesjonalny sprzęt z pewnością zaspokoi wszystkie potrzeby związane z projektami wideo.

Michał Szcześniak

kontakt@asrecord.pl
+48 506 761 060

Filmowanie dronem Trójmiasto: Gdańsk, Sopot, Gdynia

Z góry widać więcej i lepiej

Jeśli jesteś zainteresowany filmem nagranym za pomocą drona to zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Filmy z drona Trójmiasto: Gdańsk, Sopot, Gdynia