Zdjęcia z drona Trójmiasto

Zdjęcia z drona

Robimy zdjęcia dronem a następnie odpowiednio obrabiamy

Reklama i promocja

firmy, ośrodki wypoczynkowe, nieruchomości, hotele, agenci nieruchomości, deweloperzy

Trójmiasto i okolice

Wykonujemy zdjęcia na terenie Trójmiasta: Gdańsk, Sopot, Gdynia i okolice

Zdjęcia z drona

Wykonując zdjęcia nieruchomości z drona wyróżniamy naszą ofertę sprzedaży. Zasadniczo fotografia nieruchomości z drona przyda się każdemu, kto chce szybko i skutecznie sprzedać swój dom lub działkę.

Istnieją jednak przypadki, kiedy fotografia nieruchomości z drona jest szczególnie opłacana.
Zdjęcia z drona świetnie sprawdzą się przy nieruchomościach, które położone są w malowniczej okolicy. Jezioro, rzeka, las… Zdjęcia nieruchomości z drona umożliwiają ukazanie piękna najbliższego otoczenia.
Z drugiej strony warto je wykonać okolicy, która jest dobrze skomunikowana i ma rozbudowaną infrastrukturę. Różne są potrzeby kupujących, więc niektórzy mogą szukać takiej okolicy. Fotografia z drona są w stanie ukazać też takie położenie.

Fotografia nieruchomości z drona to także możliwość wykonania zdjęć dachu. Instalacja solarna, fotowoltaiczna albo niecodzienne zaprojektowanie dachu… To powody, dla których warto wykonać zdjęcia z drona.
Fotografię z drona szczególnie warto wykonać, kiedy mamy do sprzedania ogromną działkę lub luksusową willę. Tylko fotografia nieruchomości z drona daje możliwość objęcia całego obszaru na jednym z zdjęciu.

Michał Szcześniak

kontakt@asrecord.pl
+48 506 761 060

Zdjęcia z drona Trójmiasto: Gdańsk, Sopot, Gdynia

Z góry widać lepiej i więcej

Jeśli jesteś zainteresowany zdjęciami zrobionymi za pomocą drona to zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Zdjęcia z drona Trójmiasto: Gdańsk, Sopot, Gdynia